Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 48 "Малятко" Відділ освіти Волноваської міської ВЦА Волноваського району Донецької області

Розклад організованої діяльності

У навчально-виховному процесі ДНЗ "Малятко" використовуються різноманітні, цікаві, інтерактивні форми організації дітей:
        - спеціально організована навчальна діяльність,
        - ігри-заняття,
       - самостійна діяльність дітей (художня, рухова, мовленнєва, ігрова,   трудова,                дослідницька та ін.),
      - індивідуальна робота,
     - спостереження, екскурсії,
    - свята та розваги,

Під час складання розкладу занять враховуємо психічне, фізичне, емоційне навантаження на дитину, передбачаємо раціональне чергування видів розумової, рухової, практичної діяльності. Місце проведення занять - вікові групи, музична зала, ігрові та спортивні майданчики, тощо. Розклад занять затверджується завідувачем ДНЗ.  Заняття з різних розділів програми (тематичні, комплексні, комбіновані, інтегровані та ін.) є основною формою організованої навчальної діяльності дітей в дошкільному закладі. Тривалість заняття для дітей раннього віку - до 10-15 хвилин, молодшого дошкільного віку від 15-20 хвилин, старшого дошкільного віку від 20 до 25 хвилин, відповідно вимог чинної програми. Навчальна діяльність дітей у формі занять планується переважно у першу половину дня.